top of page

 

Aysan

 1800’lü yıllardan beri fındık sektörünün içinde bulunan Aydın ailesi, çalışmalarını 1984 yılında Aysan limited şirketinin çatısı altında toplamıştır. Aysan, kurulduğu yıldan beri Türkiye ekonomisine katkıda bulunmayı, istihdam sağlamayı, çevresine sürdürülebilir tarım ve doğa bilinci oluşturmaya yönelik oluşumların yanında olmayı misyon edinmiştir.

   Aysan fındık, yılların verdiği tecrübe ile tesislerinde işlenen fındıkların kalitesine ve lezzetine azami dikkat gösterir. Üretim bilinci, sağladığı hizmeti ve kaliteli ürünleri ile yalnız Türkiye’de değil, yurtdışında da tercih edilen bir firma olup ihracat kapasitesini de yıldan yıla arttırmıştır.

ÖMER AYDIN / Yönetim Kurulu Başkanı /  

1981 O.D.T.Ü. Ekonomi Bölümü mezunudur. Ordu Ticaret Odası Başkanlığı görevini, 14 sene ile, en uzun süre yürüten başkandır. Bir çok sosyal kurumda çalışmalarına devam etmektedir. Aysan Ltd. in kurucularındandır. Halen yönetim kurulu başkanıdır.

MEHMET AYDIN / Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı / 

1984 O.D.T.Ü. İşletme Bölümü mezunudur. AR-GE ve satıştan sorumlu olarak çalışmaktadır.

NİSAN AYDIN / Online Satış Sorumlusu & Tasarım Danışmanı /

2020 Özyeğin Üniversitesi Mimarlık bölümü mezunudur. Marka tasarımcısı ve online satış sorumlusu olarak görev yapmaktadır.

bottom of page